Regnis , Elektrická topná tyč s termostatem 300W, bílá, GK300W-WHITE
Kód: GK300W-WHITESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | Regnis-Volux | |
|---|---|---|
| Série | Regnis-příslušenství | |
| Barva | Bílá | |
| Materiál | Kov / Plast | |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění | |
| Hmotnost | 0.5 kg | |
| Balení | 1 ks | |
| Záruka | 2 roky |
Koupelnový ohřívač 300W s elektronickým termostatem.
Technické údaje:
- NAPĚTÍ: 230V / 50 Hz
- VÝKON VYTÁPĚNÍ: 300W
- ROZSAH TEPLOTY: 13 °C - 65 °C +/- 2 °C
- PŘIPOJOVACÍ KABEL: 1,5 m / 3 x 0,75
- ZÁVIT OHŘÍVAČE: 1/2 "
- HMOTNOST: 340 (g)
- CELKOVÁ DÉLKA: 330 (mm)
- DÉLKA VYHŘÍVACÍHO ČLÁNKU L: 270 (mm)
- TYP: RD 10
- PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ : VODA
BARVY NA VÝBĚR:
- BÍLÝ
- ČERNÁ
- CHROME
Tato nabídka obsahuje 1ks topné tyče v bílé barvě.
JAK SI VYBRAT TOPNÉ TYČE NA VÝKON RADIÁTORU?
Tepelný výkon radiátoru 300W - 600W, výkon topné tyče 300W
Tepelný výkon radiátoru 600W - 900W, výkon topné tyče 600W
Tepelný výkon radiátoru 900W - 1500W, výkon topné tyče 900W
Tepelný výkon radiátoru více než 1500W, výkon topné tyče 1200W