Regnis 3D Slza, Topné těleso 440x500mm, 289W, bílá, L3D50/40/WHITE
Kód: L3D50/40/WHITE
3Dslza heavenshop 11
Skladem (3 ks)
Detailní popis produktu
Série 3D Slza
Rozměr 440x500 mm
Šířka 440 mm
Výška 500 mm
Tvar Tvar 3D
Doporučená el. topná tyč 300 W
Možnost vytápění Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění
Rozteč připojení 50 mm Nesymetrické (na bok)
Rozteč připojení 400 mm
Výkon (W) 289 W
Balení 1 ks
EAN 5908283570362
Záruka 2 roky
Koupelnový radiátor ŁEZKA Ł3D 90/40 EFEKT 3D HIT Šířka 440 mm
3D SLZA
Výška: 500 mm
Šířka:   440 mm
Spojovací vzdálenost:   400 mm
Tepelný výkon: 289W
Hloubka:   8 cm
Počet žeber: 9 ks
Barva:   MATNÁ BÍLÁ
Pracovní tlak:   1,0 MPa
Koupelnový radiátor ŁEZKA Ł3D 90/40 EFEKT 3D HIT Způsob připojení zpod.
Záruka: 24
Hmotnost: 8.27 kg
EAN: 5908283570362
Barva: bílá
Rozteč: 400
Série: Regnis 3D Slza
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šířka: 440
Výkon: 289
Výrobce: Regnis
Výška: 500
Šířka: 440
Výška: 500
Balení: 1
Tvar: Tvar 3D
Doporučená el. topná tyč: 300
Rozteč připojení: 400
Rozměr: 440x500 mm