Mexen Ares, topné těleso 500x400 mm, 179 W, bílá, W102-0500-400-00-20
Kód: W102-0500-400-00-20
Neohodnoceno
mexen ares grzejnik lazienkowy 500 x 400 mm 179 w bialy w102 0500 400 00 20
Skladem u dodavatele (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 500 mm
  • Šířka: 400 mm
  • Hloubka: 44 mm
  • Rozteč připojení: 350 mm (na stranách) nebo 50 mm (středové)   / možnost volby
  • Vzdálenost do zdi:   95 mm
  • Barva:   bílá RAL 9016
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 3,18 kg
  • Reakce na oheň: A1
  • Pracovní teplota: max. 95 °C
  • Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
  • Možnost vytápění: ústřední vytápění, elektrické vytápění tyčí, kombinované vytápění
  • Topný výkon: 75/65/20 °C - 179 W
  • Připojení: 2 x G ½″ středové, 4 x G ½″ nahoru a dolů vpravo nebo vlevo
  • Možnost instalace elektrické topné tyče
  • Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
  • Souprava obsahuje:   montážní konzoly pro uchycení na zeď, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: připojovací ventily nejsou součástí balení, lze je dokoupit v našem obchodě
Doplňkové parametry
Kategorie: Radiátory
Hmotnost: 3.18 kg
EAN: 5907709159709
Barva: bílá
Hloubka: 44
Materiál: ocel
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Rozteč: 50, 350
Série: Mexen Ares
Šířka: 400
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon: 179
Výrobce: Mexen
Výška: 500
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 179 W