Mexen Ares, topné těleso 700x500 mm, 286 W, bílá, W102-0700-500-00-20
Kód: W102-0700-500-00-20
Neohodnoceno
mexen ares grzejnik lazienkowy 700 x 500 mm 286 w bialy w102 0700 500 00 20
Skladem u dodavatele (10 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 700 mm
  • Šířka: 500 mm
  • Hloubka: 44 mm
  • Rozteč připojení: 450 mm (na stranách) nebo 50 mm (středové)   / možnost volby
  • Vzdálenost do zdi:   95 mm
  • Barva:   bílá RAL 9016
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 4,74 kg
  • Reakce na oheň: A1
  • Pracovní teplota: max. 95 °C
  • Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
  • Možnost vytápění: ústřední vytápění, elektrické vytápění tyčí, kombinované vytápění
  • Topný výkon: 75/65/20 °C - 286 W
Kategorie: Radiátory
Hmotnost: 4.74 kg
EAN: 5907709159747
Barva: bílá
Hloubka: 52
Materiál: ocel
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Rozteč: 50, 450
Série: Mexen Ares
Šířka: 500
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon: 286
Výrobce: Mexen
Výška: 700
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 286 W