Regnis 3D Slza, Topné těleso 540x675mm, 389W, bílá, L3D70/50/WHITE
Kód: L3D70/50/WHITE
3Dslza heavenshop 11
Skladem (4 ks)
Detailní popis produktu
Série 3D Slza
Rozměr 540x675 mm
Šířka 540 mm
Výška 675 mm
Tvar Tvar 3D
Doporučená el. topná tyč 300 W
Možnost vytápění Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění
Rozteč připojení 50 mm Nesymetrické (na bok)
Rozteč připojení 500 mm
Výkon (W) 389 W
Balení 1 ks
EAN 5908283570003
Záruka 2 roky
Koupelnový radiátor ŁEZKA Ł3D 90/40 EFEKT 3D HIT Šířka 440 mm
3D SLZA
Výška: 675 mm
Šířka:   540 mm
Spojovací vzdálenost:   500 mm
Tepelný výkon: 389W
Hloubka:   8 cm
Počet žeber: 12 ks
Barva:   MATNÁ BÍLÁ
Pracovní tlak:   1,0 MPa
Záruka: 24
Hmotnost: 10.14 kg
EAN: 5908283570010
Šířka: 540
Výkon: 389
Výrobce: Regnis
Výška: 675
Šířka: 540
Výška: 675
Balení: 1
Tvar: Tvar 3D
Doporučená el. topná tyč: 300
Rozteč připojení: 500
Rozměr: 540x675 mm