Mexen Ares, topné těleso 1200 x 500 mm, 531 W, bílá, W102-1200-500-00-20
Kód: W102-1200-500-00-20
Neohodnoceno
mexen ares grzejnik lazienkowy 1200 x 500 mm 531 w bialy w102 1200 500 00 20
Skladem u dodavatele (>20 ks)
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1200 mm
  • Šířka: 500 mm
  • Hloubka: 52 mm
  • Rozteč připojení: 450 mm (na stranách) nebo 50 mm (středové)   / možnost volby
  • Vzdálenost do zdi:   102 mm
  • Barva:   bílá RAL 9016
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 8,37 kg
  • Reakce na oheň: A1
  • Pracovní teplota: max. 95 °C
  • Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
  • Možnost vytápění: ústřední vytápění, elektrické vytápění tyčí, kombinované vytápění
  • Topný výkon: 75/65/20 °C - 531 W
  • Připojení: 2 x G ½″ středové, 4 x G ½″ nahoru a dolů vpravo nebo vlevo
  • Možnost instalace elektrické topné tyče
  • Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
  • Souprava obsahuje:   montážní konzoly pro uchycení na zeď, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: připojovací ventily nejsou součástí balení, lze je dokoupit v našem obchodě
Doplňkové parametry
Kategorie: Radiátory
Hmotnost: 8.37 kg
EAN: 5907709159853
Barva: bílá
Hloubka: 52
Materiál: ocel
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Rozteč: 50, 450
Série: Mexen Ares
Šířka: 500
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon: 531
Výrobce: Mexen
Výška: 1200
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 531 W