Mexen Ares, topné těleso 900 x 400 mm, 312 W, bílá, W102-0900-400-00-20
Kód: W102-0900-400-00-20
Neohodnoceno
mexen ares grzejnik lazienkowy 900 x 400 mm 312 w bialy w102 0900 400 00 20
7 týdnů
Můžeme doručit do:
Položka byla vyprodána…
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 900 mm
  • Šířka: 400 mm
  • Hloubka: 44 mm
  • Rozteč připojení: 350 mm (na stranách) nebo 50 mm (středové)   / možnost volby
  • Vzdálenost do zdi:   95 mm
  • Barva:   bílá RAL 9016
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 5,24 kg
  • Reakce na oheň: A1
  • Pracovní teplota: max. 95 °C
  • Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
  • Možnost vytápění: ústřední vytápění, elektrické vytápění tyčí, kombinované vytápění
  • Topný výkon: 75/65/20 °C - 312 W
Kategorie: Radiátory
Hmotnost: 5.24 kg
EAN: 5907709159761
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Rozteč: 50, 350
Výkon: 312
Výrobce: Mexen
Výška: 900
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 312 W