Mexen Loop, stojící věšák na ručníky, chromová, 70A71097-00
Kód: 70A71097-00Detailní popis produktu

Mexen Loop - stojící věšák na ručníky
Mexen Loop je stojící věšák na ručníky, v barvě chromová, ve stojící verzi – bez nutnosti vrtání do zdi.
Materiál: nerezavějící ocel, odolný vůči korozi a matnění při běžném domácím používání.
Bez nutnosti zásahu do zdi
Stojící konstrukce stojí samostatně na podlaze - nevyžaduje vrtání do dlažby ani do obkladů. Vhodné také do pronajatých bytů nebo do prostor, kde nechcete narušovat povrch stěn.

Parametry
| Značka | Mexen |
| Série | Mexen Loop |
| Kód | 70A71097-00 |
| Typ | Stojící věšák na ručníky |
| Barva | Chromová |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Tvar | Jiný |
| Šířka | 290 mm |
| Výška | 790 mm |
| Montáž | K postavení |
| EAN | 5905315736123 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací věšáky na ručníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5905315736123 |
| Barva: | chromová |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Montáž: | Na postavenie |
| Série: | Mexen Loop |
| Šířka: | 290 |
| Tvar: | Iný |
| Výrobce: | Mexen |
| Výška: | 790 |
| Množstvo: | 2 |
| Typ: | Voľne stojace |
| Zodpovedný výrobca: | Mexen |
| EAN: | 5905315736123 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

DESIGN - MODERITA - VŠESTRANNOST
Jsme nová polská značka specializující se na design a výrobu koupelnových a toaletních zařízení. I když fungujeme krátce, naše armatury si už všimli a ocenili lidé, kteří hledají moderní a komplexní řešení. Je pro nás důležité, aby produkty, které navrhujeme, šili na míru očekáváním zákazníků a odpovídaly standardům moderního trhu. Pozorně nasloucháme aktuálním potřebám zájemců o naši nabídku a na základě toho vytváříme koupelnové vybavení Mexen. Zaměřujeme se na design, modernost a všestrannost. Co to znamená v praxi?
MÓDNÍ VYBAVENÍ KOUPELNY
Podle našeho názoru jsou dokonalým vybavením ty, které zdobí koupelnu a umožňují její mnohostranné uspořádání. Naše nabídka zahrnuje sprchové kouty, sprchové sety, sprchové vaničky, vodovodní baterie, koupelnovou keramiku, vany, podomítkové rámy, lineární odtoky, sifony a mnohem více. Všechny tyto produkty byly navrženy designéry, kteří znají nejnovější trendy a jsou vyráběny s důrazem na nejmenší detaily. Umožní vám zdobit interiér chutí, bez ohledu na to, zda dáváte přednost klasickému stylu nebo si vybíráte moderní formy. Široký výběr modelů a možnost jejich přizpůsobení individuálním potřebám usnadňují uspořádání koupelny vašich snů s námi.
VYSOKÁ KVALITA MONTÁŽE
Pro výrobu našich armatur používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, jako jsou mimořádně silné a poškozené tvrzené sklo pokryté ochranným povlakem sanitární keramika, kovy odolné proti korozi a vysoce kvalitní materiály. Zaměřujeme se na moderní řešení, díky kterým naše kování nejen vypadají esteticky a vyznačují se odolností, ale jsou i maximálně funkční. Naše skryté rámy zaručují správnou činnost sanitárních zařízení po mnoho let, toalety jsou vybaveny tichými a tichými deskami, zatímco sprchové kabiny a vany poskytují nejvyšší komfort koupání díky jejich ergonomickému designu a vybavení charakteristickému pro jednotlivé modely.
ATRAKTIVNÍ CENY
Naším cílem je oslovit všechny zákazníky, kteří si chtějí koupit moderní, funkční a stylové kování, takže dbáme na to, abychom jim při zachování nejvyšší kvality nabízeli levné nabídky. Koupelnové vybavení Mexen je univerzální, protože je cenově dostupné a tedy dostupné pro všechny zákazníky, ale také kvůli svému designu. Navrhujeme armatury s přihlédnutím na současné trendy a nápady v oblasti interiérového designu, které jsou mezi zákazníky nejoblíbenější, ale nezapomínáme na to, že koupelnové armatury se kupují roky. Proto vyvážíme módní design s osvědčenými klasickými řešeními, čímž získáme tvarovky, které vypadají stejně elegantně během celého jejich používání. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou!

