Erga Madryt, držák toaletního papíru s WC kartáčem a zásobníkem na papír, 3v1, bílá-přírodní hnědá, ERG-YKA-P.MADRYT-WHT
Kód: ERG-YKA-P.MADRYT-WHTDetailní popis produktu
Technické parametry
| Značka | Erga |
| Série | Erga Madryt |
| Typ | Volně stojící stojan 3 v 1 (WC kartáč + držák papíru + zásobník náhradních rolí) |
| Způsob montáže | Volně stojící (bez vrtání), samostatné složení |
| Materiál | Ocel s práškovým lakováním + přírodní bambus + hartované sklo |
| Barva | Bílá matná + bambus |
| Celková výška | 63 cm |
| Výška kartáče s držákem | 38 cm |
| Rozměry podstavce | 24 × 15 cm |
| Kapacita zásobníku | 1 + 4 role toaletního papíru |
| Typ WC kartáče | Zavřená, s bambusovým víkem |
| Vnitřní zásobník | Vyjímatelný PVC odkapávací |
| Skleněná přihrádka | Hartované sklo, vyjímatelná |
| Kód | ERG-YKA-P.MADRYT-WHT |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.17 kg |
| EAN: | 5904202159298 |
| Barva: | bílá, hnědá |
| Délka: | 240 |
| Materiál: | plast, ocel |
| Montáž: | Na postavenie |
| Série: | Erga Madryt |
| Šířka: | 150 |
| Typ: | Kúpeľňové doplnky - WC kefa |
| Výrobce: | Erga |
| Výška: | 630 |
| EAN: | 5904202159298 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




