Erga Fonti, WC kartáč volně stojící, bílý/bambusový, ERG-YKA-P.FONTI-WHT
Kód: ERG-YKA-P.FONTI-WHTDetailní popis produktu
Technické parametry
| Značka | Erga |
| Série | Erga Fonti |
| Typ | Volně stojící WC kartáč, zavřený s bambusovým víkem |
| Způsob montáže | Volně stojící (bez vrtání) |
| Materiál | Ocel s práškovým lakováním + přírodní bambus + plast |
| Barva | Bílá matná + bambus |
| Povrchová úprava | Práškové lakování, matné |
| Víko | Bambusové (zavřený kartáč) |
| Rozměry základny | 9,5 × 9,5 cm |
| Celková výška | 40 cm |
| Výška obalu | 27 cm |
| Vnitřní zásobník | Vyjímatelný plastový odkapávač |
| Barva hlavice | Bílá |
| Kompatibilní náhradní hlavice | V.KC-WC, V.KB-WC, V.KBWC-SILKA, V.KCWC-SILKA |
| Kód | ERG-YKA-P.FONTI-WHT |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




