Aqualine, Výlevka keramická samostatně stojící s roštem 36x54 cm, spodní odpad, bílá, VKS01
Kód: VKS01Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výlevky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 31 kg |
| EAN: | 8590913890123 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Počet otvorov na batériu: | 0 |
| Šířka: | 35-39 cm |
| Výrobce: | Aqualine |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 365 |
| Výška: | 395 |
| Hloubka: | 540 |
| Balení: | 2 |
| Rozměr: | 36,5x39,4x54 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Výbava: | Odpad spodní |
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
