Toolight APP1940-4W, nástěnná LED svítilna, 620 mm, chromová, OSW-66074
Kód: OSW-66074Detailní popis produktu

Elegance inspirovaná glamourem
Stylová nástěnná LED svítilna v chromové barvě je dokonalým spojením moderní formy a elegantního provedení inspirovaného stylem glamour. Minimalistická, ale zároveň efektní konstrukce způsobuje, že svítidlo přitahuje pozornost a stává se rafinovanou dekorací stěny.
Křišťálový rozptyl světla
Svítilna je vybavena kulatými stínítky vyrobenými z prvků broušených do podoby křišťálu, které krásně rozptylují světlo. Vznikají tak jemné, vícerozměrné světelné odlesky dodávající prostoru elegantní lesk a vyjímečnou atmosféru typickou pro glamour interiéry.


Chromovaná modernost
Chromovaná konstrukce dodává lampě moderní vzhled a dokonale se kombinuje s transparentními křišťálovými detaily. Celek vytváří harmonickou a estetickou formu, která se ideálně hodí do interiérů zařízených ve stylu glamour, modern classic a modern.
Kompaktní rozměry, velký efekt
Svítilna o délce 620 mm a šířce 120 mm je navržena pro nástěnné instalace. Napájeno ze sítě 220–240 V se hodí do různých interiérových prostor, kde má vytvářet ústřední dekorativní prvek s výraznými světelnými efekty fazetovaných povrchů.

| Výrobce | Toolight |
| Série | Toolight |
| Model | APP1940-4W |
| Barva | Chromová |
| Délka | 620 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 50 mm |
| Napájení | ~ 220V – ~ 240V |
| Kód produktu | OSW-66074 |
| EAN | 5906366031540 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 5906366031540 |
| Barva: | chromová |
| Délka: | 620 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 120 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 50 |
| Kód výrobce: | OSW-66074 |
| Typ lampy: | APP1940-4W |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Světlost: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | Šedá |
| Počet světelných bodú: | 4 |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Neutrálna |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Napájení: | 12W |
| EAN: | 5906366031540 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
