Toolight, závěsné svítidlo 40cm, 24W, 3000K, LHJ001-CP, zlatá lesklá, OSW-50000
Kód: OSW-50000Detailní popis produktu
Toolight, závěsné svítidlo 40cm, 24W, 3000K, LHJ001-CP, zlatá lesklá, OSW-50000
Moderní LED závěsné svítidlo o průměru 40 cm, z hliníku a silikonu, vyzařuje teplé světlo 3000 K při spotřebě 24 W.
- Výrobce: Toolight
- Typ svítidla: Stropní - závěsné
- Šířka (mm): 400
- Výška (mm): 400
- Konstrukční materiál: hliník, plast
- Barva lampy: zlatá lesklá
- Výkon: 24 W
- Barvě světla: 3000K, teplá
- Napájení: síť ~220V - ~240V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5906366013713 |
| Barva: | Zlatá |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 400 |
| Výrobce: | Toolight |
| Kód výrobce: | OSW-50000 |
| Typ lampy: | LHJ001-CP 40 cm GOLD |
| Typ svítidla: | Závěsné |
| Materiál konštrukcie: | Hliník, Plast |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Teplá |
| Farba svetla (K): | 3000K |
| Energetická třída: | A - G |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Maximální výkon žárovky: | 24W |
| Doplnkové funkcie: | nastavenie výšky , nastavenie sklonu |
| EAN: | 5906366013713 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
