Toolight, stropní svítidlo BUFFO 1xE27 APP159-1CP, béžová, OSW-00173
Kód: OSW-00173Detailní popis produktu
Toolight, stropní svítidlo BUFFO 1xE27 APP159-1CP, béžová, OSW-00173
- ZNAČKA: TOOLIGHT
- BARVA : Béžová (CAPPUCINO)
- MATERIÁL: HLINÍK / EKOLOGICKÁ KŮŽE
- SVĚTELNÝ ZDROJ: E27
- NAPĚTÍ: 230V, NENÍ POTŘEBNÝ TRANSFORMÁTOR
- VÝŠKA STÍNIDLA: 25 cm
- ŠÍŘKA STÍNIDLA: 27 cm
- MAXIMÁLNÍ VÝKON ŽÁROVKY: 60W
- CERTIFIKÁTY: CE, RoHS
Moderní a dekorativní lampa
Svítidla jsou vyrobena z hliníku, každá má kožený řemínek v přírodní barvě, který slouží jako ozdobný háček. Lampa má nejoblíbenější závit určený pro žárovku E27. Délku kabelu lze nastavit tak, aby vyhovovala místnosti nebo uspořádání.
VLASTNOSTI PRODUKTU:
- Jedinečný design
- Hodí se do každé místnosti ve vaší domácnosti
- Robustní konstrukce
- Rychlá a bezproblémová instalace
- Perfektní dekorativní prvek
ROZMĚRY:
- Výška: 25 cm
- Šířka: 27 cm
- Průměr mřížky: 10 cm
- Délka kabelu: 80 cm (nastavitelná délka)
- Montážní sada: součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5902557339921 |
| Barva: | béžová |
| Montáž: | Na zavesenie |
| Série: | Toolight Buffo |
| Výrobce: | Toolight |
| SKU: | KPL-01012 |
| Typ svítidla: | Závěsné |
| Pro závit typu:: | E27 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Rozměry: | 25 x 27 / 100 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
