Toolight, LED závěsné svítidlo 60cm, 37W, 3000K, LHJ002-CP, zlatá lesklá, OSW-60000
Kód: OSW-60000Detailní popis produktu
Toolight, LED závěsné svítidlo 60cm, 37W, 3000K, LHJ002-CP, zlatá lesklá, OSW-60000
- Výrobce: Toolight
- Typ svítidla: Stropní - závěsné
- Barva: Zlatá
- Povrchová úprava: Lesklá
- Materiál: kov, plast
- Průměr ráfku: 60 cm
- Výška ráfku: 2 cm
- Průměr mřížky: 13 cm
- Barva světla: teplá
- Teplota barvy: 3000K
- Světelný tok: 4001 - 4500 lm
- Vestavěný 37W LED modul
- Použitý závit: Integrovaný zdroj LED
- Napájení: Síť 230V
- Třída těsnění: IP20
- Počet světelných bodů: 1
- Délka kabelu: 130 cm (výškově nastavitelná, nastavitelný úhel sklonu)
- Svítilna pro vlastní montáž
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5906366013720 |
| Barva: | Zlatá |
| Délka: | 600 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 600 |
| Výrobce: | Toolight |
| Kód výrobce: | OSW-60000 |
| Typ lampy: | LHJ002-CP |
| Typ svítidla: | Závěsné |
| Materiál konštrukcie: | Hliník, Plast |
| Světlost: | 4001 - 4500 lm |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Teplá |
| Farba svetla (K): | 3000K |
| Energetická třída: | A - G |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Maximální výkon žárovky: | 60W |
| Napájení: | 37W |
| EAN: | 5906366013720 |
| Výkon: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
