Sapho, PRIDE STRIP kulaté zrcadlo s LED osvětlením v rámu, průměr 75cm, zlato, PD750
Kód: PD750Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla s LED osvětlením |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.6 kg |
| EAN: | 8590913115226 |
| Barva: | Zlatá |
| Série: | Sapho PRIDE |
| Šířka: | 750 |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ: | Kúpeľňové zrkadlá - s LED osvetlením |
| Výrobce: | Sapho |
| Výška: | 750 |
| Série: | PRIDE |
| Prúměr: | 750 |
| Balení: | 1 |
| Rozměr: | 75 cm |
| Materiál: | MDF |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Příkon: | 16 |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost: | 1160 |
| Výbava: | Ochrana proti korózii |
| Typ zrcadla: | Zrkadlá s osvetlením;Zrkadlá v ráme |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 20000 |
| Ovládanie svetla: | Nie je súčasťou |
| Farba rámu: | Zlato |
| 3D model: | ÁNO |
| EAN: | 8590913115226 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
