Sapho, KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, zlato, KI10NZ
Kód: KI10NZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.49 kg |
| EAN: | 8590913931765 |
| Barva: | Zlatá |
| Hloubka: | 179 |
| Materiál: | mosaz |
| Montáž: | Nástenná 150 mm |
| Ovládanie: | Pákové |
| Série: | Sapho KIRKÉ BLACK |
| Šířka: | 210 |
| Tvar: | Retro |
| Typ: | Batérie - vaňové batérie |
| Výrobce: | Sapho |
| Výška: | 130 |
| Série: | KIRKÉ BLACK |
| Balení: | 1 |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 42 |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Druh přepínače na sprchu: | Tlakový s aretací |
| Tvar: | Retro |
| EAN: | 8590913931765 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
