Sapho, ICONIC nástěnná vanová baterie, měď mat, AF010PG
Kód: AF010PGSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.77 kg |
| EAN: | 8590913122613 |
| Barva: | měděná |
| Hloubka: | 128 |
| Materiál: | mosaz |
| Montáž: | Nástenná 150 mm |
| Ovládanie: | Pákové |
| Série: | Sapho ICONIC |
| sklad: | Na sklade (Heavenshop) |
| Šířka: | 307 |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ: | Batérie - vaňové batérie |
| Výrobce: | Sapho |
| Série: | ICONIC |
| Balení: | 1 |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35 |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Druh přepínače na sprchu: | Integrovaný v rukojeti |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ÁNO |
| EAN: | 8590913122613 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
