Regnis LUXAR, topné těleso 290x1000mm se středovým připojením 50mm, 438W, bílá matná (RAL 9003), LUXAR100/29/D50/WHITE
Kód: LUXAR100/29/D50/WHITE
Neohodnoceno
Luxar aranż 2 copy 1[1]
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
RegnisLOGO
Popis:
Technické údaje:
  • Výrobce: Regnis
  • Série: Luxar
  • Barva: černá
  • Povrchová úprava: matná
  • Výška: 1000 mm
  • Šířka: 290 mm
  • Hloubka: 65 mm
  • Počet žeber: 6
  • Materiál: ocel
  • Rozteč připojení 50 mm: středové s roztečí 50mm
  • Možnost vytápění: ústřední vytápění, elektrické vytápění
  • Upozornění: výrobce uvádí, že kombinované vytápění není z technických důvodů vhodné.
  • Tepelný výkon: 438 W
  • Pracovní tlak: 1,0 MPa
  • Odvzdušňovací ventil a záslepka k radiátoru 1/2''
  • Záruka: 24 měsíců
Doplňkové parametry
Kategorie: Radiátory
Záruka: 24
Hmotnost: 9 kg
Barva: bílá
Rozteč: 50
Série: Regnis LUXAR
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šířka: 290
Výkon: 438
Výrobce: Regnis
Výška: 1000
Barva: Bílá
Šířka: 290
Výška: 1000
Balení: 1
Rozteč připojení: 50
Rozměr: 290x1000 mm