Regnis LOX DUO, topné těleso 300x1190mm, 582W, bílá matná, LOXDUO1190/300/D270/WHITE
Kód: LOXDUO1190/300/D270/WHITE
Neohodnoceno
Lox z relingiem giętym v2 biały 1
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
RegnisLOGO
Popis:
Technické údaje:
  • Výrobce: Regnis
  • Série: LOX DUO
  • Počet žeber: 16 ks
  • Barva: bílá
  • Povrchová úprava: matná / strukturovaná
  • Výška: 1190 mm
  • Šířka: 300 mm
  • Materiál: ocel
  • Tvar: obdélníkový
  • Rozteč připojení 270 mm
  • Možnost vytápění: ústřední vytápění, elektrické vytápění tyčí, kombinované vytápění
  • Tepelný výkon: 582 W
  • Hloubka: 115 mm
  • Pracovní tlak: 1,0 MPa
  • Záruka: 24 měsíců
  • Poznámka: ventily nejsou součástí balení, lze je dokoupit v našem obchodě
V sadě s radiátorem dostanete:
  • 4 montážní konzoly
  • plastové uzávěry pro přepravu
  • větrací otvor a kovová zátka
Vysvětlivky
Ústřední vytápění
Topení s připojovací roztečí 50 mm
Topení s bočním připojením
Kombinace ústředního a elektrického vytápění
Námi nabízené připojovací ventily jsou dodávány včetně svěrného šroubení na nejběžnější potrubí (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pro dopojení tak není třeba nic dokupovat. Pro zakrytí přívodních trubek a otvorů ve zdi doporučujeme přikoupit krycí rozety.
Topení s bočním připojením
Topení s jednobodovým připojením
Ústřední vytápění
Doplňkové parametry
Kategorie: Radiátory
Záruka: 24
Hmotnost: 11 kg
Barva: bílá
Rozteč: 270
Série: Regnis LOX DUO
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šířka: 300
Výkon: 582
Výrobce: Regnis
Výška: 1160
Šířka (mm): 300
Výška (mm): 1160
Balení: 1
Tvar: Obdélníkový
Rozteč pripojenia (mm): 270
Rozměr: 300x1160 mm