Regnis 3D Slza, Topné těleso 540x1580mm, 749W, bílá, L3D160/50/WHITE
Kód: L3D160/50/WHITE
3Dslza heavenshop 11
Skladem (2 ks)
Detailní popis produktu
Série 3D Slza
Rozměr 540x1580 mm
Šířka 540 mm
Výška 1580 mm
Tvar Tvar 3D
Doporučená el. topná tyč 600 W
Možnost vytápění Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění
Rozteč připojení 50 mm Nesymetrické (na bok)
Rozteč připojení 500 mm
Výkon (W) 749 W
Balení 1 ks
EAN
Záruka 2 roky
Koupelnový radiátor ŁEZKA Ł3D 90/40 EFEKT 3D HIT Šířka 440 mm
3D SLZA
Výška: 1580 mm
Šířka:   540 mm
Spojovací vzdálenost:   500 mm
Tepelný výkon: 749 W
Hloubka:   8 cm
Počet žeber: 29 ks
Barva:   MATNÁ BÍLÁ
Pracovní tlak:   1,0 MPa
Záruka: 24
Hmotnost: 19.11 kg
EAN: 5908283570409
Šířka: 540
Výkon: 749
Výrobce: Regnis
Výška: 1580
Šířka: 540
Výška: 1580
Balení: 1
Tvar: Tvar 3D
Doporučená el. topná tyč: 600
Rozteč připojení: 500
Rozměr: 540x1580 mm