Regnis 3D Slza, Topné těleso 540x1435mm, 702W, bílá, L3D140/50/WHITE
Kód: L3D140/50/WHITE
Novinka
Neohodnoceno
3Dslza heavenshop 11
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Značka Regnis
Série 3D Slza
Rozměr 540x1435 mm
Šířka 540 mm
Výška 1435 mm
Barva Bílá
Materiál Ocel
Tvar Tvar 3D
Doporučená el. topná tyč 600 W
Možnost vytápění Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění
Rozteč připojení 50 mm Nesymetrické (na bok)
Rozteč připojení 400 mm
Výkon (W) 702 W
Balení 1 ks
EAN
Záruka 2 roky
Koupelnový radiátor ŁEZKA Ł3D 90/40 EFEKT 3D HIT Šířka 440 mm
Koupelnový radiátor ŁEZKA Ł3D 90/40 EFEKT 3D HIT
Koupelnový radiátor ŁEZKA Ł3D 90/40 EFEKT 3D HIT Kód výrobce Ł3D 16/40
3D SLZA
Výška: 1435 mm
Šířka:   540 mm
Spojovací vzdálenost:   500 mm
Tepelný výkon: 702W
Hloubka:   8 cm
Počet žeber: 26 ks
Barva:   MATNÁ BÍLÁ
Pracovní tlak:   1,0 MPa
V sadě s radiátorem dostanete:
  • 4 montážní konzoly
  • plastové uzávěry pro přepravu
  • větrací otvor a kovová zátka
Koupelnový ohřívač ŁEZKA Ł3D 90/40 EFEKT 3D HIT Typ vody
Koupelnový radiátor ŁEZKA Ł3D 90/40 EFEKT 3D HIT Barva: bílá
Doplňkové parametry
Kategorie: Radiátory
Záruka: 24
Hmotnost: 17.83 kg
EAN: 5908283570317
Barva: bílá
Rozteč: 500
Série: Regnis 3D Slza
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šířka: 540
Výkon: 702
Výrobce: Regnis
Výška: 1435
Šířka: 540
Výška: 1435
Balení: 1
Tvar: Tvar 3D
Doporučená el. topná tyč: 600
Rozteč připojení: 500
Rozměr: 540x1435 mm