Rea Lungo, volně stojící baterie h-1110, měděná lesklá, REA-B4301
Kód: REA-B4301Detailní popis produktu

Luxus, kterého si nevšimnete – pocítíte ho
Volně stojící vanová baterie Lungo v měděné povrchové úpravě je kvintesencí luxusu a moderního designu. Její štíhlá, vysoká silueta o výšce 1110 mm v kombinaci s teplým leskem mědi dodává každé volně stojící vaně prestižní a nezaměnitelný vzhled.
Povrch hodný šperku
Intenzivní lesk v měděné barvě přináší do interiéru vyjímečné teplo a šperkový jas. Pokročilá technologie galvanického pokovování (Electroplating/PVD) zaručuje dokonale hladký povrch, jednotnou barvu po celé ploše a spolehlivou ochranu před korozí na dlouhá léta.


Prémiová konstrukce pro každodenní spolehlivost
Tělo baterie je vyrobeno z masivní mosazi, která zaručuje stabilitu podlahové montáže a dlouhodobou odolnost. Srdcem baterie je špičková keramická kartuše pro plynulou regulaci teploty i proudu vody. Válcové tělo s čistou geometrickou formou série Lungo usnadňuje údržbu a zdůrazňuje moderní charakter.
Plná funkčnost pro pohodlí při vaně
Model je vybaven intuitivním přepínačem mezi výtokem a sprchovou hlavicí. Součástí sady je ergonomická ruční sprcha na flexibilní hadici ve sladěném měděném barevném odstínu. Pohyblivý výtok o dosahu 210 mm umožňuje pohodlné napouštění vany.

| Typ baterie | Vanová |
| Způsob montáže | Podlahová |
| Barva | Měděná lesklá |
| Materiál těla | Mosaz |
| Technologie povrchu | PVD / Electroplating |
| Výška | 1110 mm |
| Rozsah výtoku | 210 mm |
| Typ výtoku | Pohyblivý |
| Průměr připojení | 19 mm |
| Kartuše | Keramická |
| Výrobce | REA |
| Kód produktu | REA-B4301 |
| EAN | 5906366033254 |
| Záruka | 5 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vanové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| EAN: | 5906366033254 |
| Barva: | měděná |
| Materiál: | mosaz |
| Montáž: | voľne stojace |
| Ovládanie: | Pákové |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Série: | Rea Lungo |
| Typ: | Batérie - voľne stojaca vaňová batéria |
| Výrobce: | rea |
| Výška: | 1110 |
| Výtok: | 210 |
| Kód výrobce: | REA-B4301 |
| Typ baterie: | vaňa |
| Způsob montáže: | Podlahová |
| Typ výtoku: | Pohyblivá |
| Rozsah výtoku: | 210 |
| Technologie povrchové úpravy: | PVD |
| Průměr připojení: | 19 mm |
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 5906366033254 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Rea je jedním z nejznámějších polských výrobců specializovaných na dodávky koupelnového sortimentu. Využívá více než 25 let zkušeností a znalostí současných trendů a nabízí produkty, které splňují i ty nejvyšší očekávání. Sortiment společnosti zahrnuje sprchové kabiny a dveře, vany a zástěny, sprchové vaničky, sprchové žlaby, sprchové panely, umyvadla, záchodové mísy a bidety, dešťové sprchy, vodovodní baterie a sprchové soupravy. Široká škála tvarů a povrchových úprav usnadňuje výběr z nich ideální varianta pro vaši koupelnu.

