Rea Clif, nástěnná vanová baterie s ruční sprchovou soupravou, měděná matná, REA-B4323
Kód: REA-B4323Detailní popis produktu

Elegance v měděné povrchové úpravě
Vanová baterie REA Clif v povrchové úpravě Měděná matná je dokonalou kombinací minimalistické formy a moderní technologie. Štíhlá, válcovitá konstrukce v jedinečné barvě dodává interiéru koupelny výjimečný charakter a eleganci.
Kvalitní mosazná konstrukce
Baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi, která zaručuje solidnost, pevnost a odolnost proti korozi. Keramická kartuše zajišťuje přesné a plynulé ovládání proudu vody, jakož i dlouhodobý a bezporuchový provoz.


PVD povlak pro maximální odolnost
Technologie PVD (Physical Vapour Deposition) zaručuje mnohonásobně vyšší odolnost povrchu vůči poškrábání, poškození a ztrátě barvy. Díky této technologii si baterie zachovává bezvadnou estetiku po mnoho let každodenního používání.
Kompletní výbava v balení
Součástí balení je lehká a ergonomická sprchová hlavice z ABS plastu pro pohodlné používání. V balení naleznete: baterii, sprchovou hadici, sprchovou hlavici a držák na hlavici – vše, co potřebujete pro okamžitou instalaci.

| Výrobce | REA |
| Série | Clif |
| Kód produktu | REA-B4323 |
| EAN | 5906366030253 |
| Barva | Měděná matná |
| Materiál | Mosaz, ABS |
| Výška | 110 mm |
| Povrchová úprava | PVD povlak |
| Kartuše | Keramická |
| Montáž | Nástěnná |
| Obsah balení | Baterie, sprchová hadice, sprchová hlavice, držák na hlavici |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5906366030253 |
| Barva: | měděná |
| Materiál: | mosaz, ABS |
| Montáž: | Nástenná 150 mm |
| Ovládanie: | Pákové |
| Série: | Rea Clif |
| Typ: | Batérie - vaňové batérie |
| Výrobce: | rea |
| Výška: | 110 |
| Výtok: | 190 |
| Kód výrobce: | REA-B4323 |
| Způsob montáže: | Nástenná |
| Rozsah výtoku: | 190 |
| Technologie povrchové úpravy: | PVD |
| Průměr připojení: | 1/2 palca |
| Rozostup vodovodných prípojok: | 150 |
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 5906366030253 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Rea je jedním z nejznámějších polských výrobců specializovaných na dodávky koupelnového sortimentu. Využívá více než 25 let zkušeností a znalostí současných trendů a nabízí produkty, které splňují i ty nejvyšší očekávání. Sortiment společnosti zahrnuje sprchové kabiny a dveře, vany a zástěny, sprchové vaničky, sprchové žlaby, sprchové panely, umyvadla, záchodové mísy a bidety, dešťové sprchy, vodovodní baterie a sprchové soupravy. Široká škála tvarů a povrchových úprav usnadňuje výběr z nich ideální varianta pro vaši koupelnu.

