Rea Avalon, bidetová baterie h-165, zlatá lesklá, REA-B1125
Kód: REA-B1125
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
REAlogo_new
  • Výrobce: Rea
  • Série: Avalon
  • Typ baterie: Bidetová
  • Barva: Zlatá
  • Povrchová úprava: Lesklá
  • Keramická hlava
  • Výška baterie: 165 mm
  • Materiál: mosaz
  • Připojení: 3/8 palce
  • Rozsah výtoku: 125 mm
  • Záruka: 5 let
Povlak baterie s PVD technologií
Vysoce kvalitní komponenty
Výrobce Rea přidává kvalitní kovové pletené spojovací hadice o délce 50 cm. Materiály použité při jejich výrobě jim dodávají přiměřenou pružnost a pevnost, což zaručuje dlouholeté bezproblémové používání. Drátěné opletení a hadicové svorky jsou vyrobeny z nerezavějící oceli AISI 304 o tloušťce 0,2 mm. Vnitřní hadice je vyrobena z plastu EPDM, díky čemuž je odolná vůči opotřebení.