Rea, Závěsné stropní LED svítidlo LHJ117-2CP kartáčované zlato, OSW-03253
Kód: OSW-03253Detailní popis produktu
Finem világítást keres, amely hangsúlyozza a belső tér eleganciáját és modern karaktert kölcsönöz neki? A LHJ117-2CP LED függesztett mennyezeti lámpa ket tejfehér gömb harmonikus formájával nyűgöz le, amelyek látványos függőleges kompoziot alkotnak, ahol a szálcsiszolt arany tökélet dekoraciot teremtve a nappaliban, a hálószobában vagy egy luxus fürdőszobában. csökkentését.Tejfehér akril bourák – egyenletesen szórják a fényt, lágy és a szem számára kényelmes hangulatot teremtve a helyiségben.Szálcsiszolt arany felület – az elegáns lampának, és remekül illeszkednek a moderní elrendezésekhez.Minimalista kettős gömb forma – a design kialakítás felkelti a figyelmet, könnyedséget és geometriai harmoniát visz a belsőleh térbe.Állítható kabel felfüggesztési magasság tökéletes hozzáigazítását a különböző helyiségtípusokhoz és elrendezésekhez.A LHJ117-2CP lámpa a moderní design, az elegáns felület es a kényelmes fény belső terének egyedi karakteret.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5906366037290 |
| Barva: | Zlatá matná |
| Délka: | 100 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 100 |
| Typ: | Závesné svietidlo |
| Výkon: | 7 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 220 |
| Kód výrobce: | OSW-03253 |
| Typ lampy: | LHJ117-2CP |
| Typ svítidla: | Závěsné |
| Dĺžka kábla: | 1390 |
| Světlost: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | biela, Kartáčované zlato |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Teplá |
| Farba svetla (K): | 3000K |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Energetická třída: | D |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366037290 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
