Rea, ZÁVĚSNÁ STROPNÍ SWE071-CP 60cm GOLD, OSW-30200
Kód: OSW-30200Detailní popis produktu
Elegantní závěsná LED svítilna je efektní osvětlení do interiérů ve stylu glamour, art deco a modern classic. Kulatý tvar se skleněnými stínítky se strukturou květin se dokonale hodí jako hlavní zdroj světla nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo prostorné haly. Konstrukce je založena na kovové obruči v provedení Gold a skle. Rýhovaný povrch disků účinně rozptyluje světlo a šperkové detaily v jejich středu dělají ze svítidla výraznou dekoraci i během dne. Lampa nabízí dva režimy svícení, které snadno změníte pomocí standardního nástěnného vypínače. Integrovaný LED modul vyzařuje teplou barvu 3000K nebo studenou barvu 6000K. Dodatečnou výhodou jsou lanka, která umožňují pohodlné nastavení výšky. Jedná se o stylové a funkční řešení, které kombinuje odolné materiály s neotřelým designem a stává se ústředním bodem každého elegantního interiéru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5906366024078 |
| Barva: | Zlatá |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 600 |
| Typ: | Závesné svietidlo |
| Výkon: | 36 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 180 |
| Kód výrobce: | OSW-30200 |
| Typ lampy: | SWE071-CP 60cm |
| Typ svítidla: | Závěsné |
| Dĺžka kábla: | 1000 |
| Světlost: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Studená, Teplá |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366024078 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
