Rea, ZÁVĚSNÁ STROPNÍ SWE068-CP 80cm GOLD, OSW-20168
Kód: OSW-20168Detailní popis produktu
Moderní LED závěsná svítilna je elegantní osvětlení, které se dokonale hodí do moderních, minimalistických a glamour interiérů. Štíhlá forma založená na jedné zaoblené smyčce dodává prostoru lehkost a designový charakter, zatímco jemné provedení zaručuje, že svítidlo bude skvěle vypadat v obýváku, ložnici, jídelně, šatníku nebo předsíni. Konstrukce lampy je vyrobena z kovu a odolného materiálu, což zaručuje estetické zpracování a dlouhou životnost při každodenním používání. Jemná plynulá linie v kombinaci s integrovaným LED zdrojem světla vytváří moderní dekorativní formu, která působí efektně po zapnutí i jako stylový prvek interiéru. Zavěšení na tenkých lankách navíc zvýrazňuje lehkost celé konstrukce. Model nabízí 3 režimy svícení, které se mění opětovným zapnutím lampy. V prvním režimu lampa vyzařuje neutrální světlo 4000K. Ve druhém režimu svítí teplým světlem 3000K. Ve třetím režimu vyzařuje studené světlo 6000K. Díky tomu lze snadno přizpůsobit osvětlení denní době, charakteru interiéru a individuálním preferencím. Jedná se o funkční a dekorativní osvětlení, které spojuje moderní design, efektní vzhled a praktickou změnu barvy světla. Závěsná lampa se výborně hodí do interiérů, kde je důležitá estetika i komfort každodenního používání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5906366024047 |
| Barva: | Zlatá |
| Délka: | 800 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 800 |
| Typ: | Závesné svietidlo |
| Výkon: | 70 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 50 |
| Kód výrobce: | OSW-20168 |
| Typ lampy: | SWE068-CP |
| Typ svítidla: | Závěsné |
| Dĺžka kábla: | 750 |
| Světlost: | 5000 lm + |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Studená, Neutrálna, Teplá |
| Energetická třída: | F |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Doplnkové funkcie: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366024047 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
