Rea, Ocelové umyvadlo Toby Black, ZLE-06414
Kód: ZLE-06414Detailní popis produktu
Vneste do své kuchyně dokonalou kombinaci moderního designu a maximální funkčnosti díky dvoukomorovému dřezu Toby ve výrazné, Černé povrchové úpravě. Jedná se o spolehlivé řešení, které vám výrazně usnadní každodenní povinnosti. Vyrobený z nejkvalitnější nerezavějící oceli Aisi 304 o tloušťce 2 mm, poskytuje výjimečnou odolnost a činí z něj extrémně trvanlivý produkt, připravený splnit požadavky každé intenzivně využívané kuchyně, přičemž hluboká, tmavá barva mu dodává neuvěřitelnou eleganci. Dvě prostorné komory čímž dokonale usnadňuje organizaci práce při mytí nádobí a přípravě pokrmů. Vysoká odolnost – použitá nerezavějící ocel se vyznačuje vynikající odolností vůči korozi, mechanickému poškození, poškrábání a vysokým teplotám. Dva tovární otvory – promyšlená konstrukce umožňuje rychlou a snadnou instalaci; jeden otvor je určen k montáži baterie a druhý je ideální pro dávkovač mýdla nebo saponátu. Sladěné odtoky – sada obsahuje dvě odtoková sítka barevně sladěná s komorami v hluboké černé barvě, díky čemuž celek působí mimořádně uceleně a moderně. a samotný materiál účinně brání rozvoji nežádoucích mikroorganismů.Vyberte si kuchyňský dřez Toby Černý a užijte si neuvěřitelné pohodlí a bezvadnou estetiku ve svém pracovním prostoru. Solidní materiály, moderní design a promyšlená dvoukomorová konstrukce jsou zárukou spolehlivosti a hygieny na dlouhá léta.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1.5-komorové dřezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5906366033315 |
| Barva: | grafitová |
| Délka: | 560 |
| Materiál: | Nerez AISI 304 |
| Počet komor: | 1.5 |
| Počet otvorov na batériu: | 1 |
| Série: | Rea Toby |
| Šířka: | 480 |
| Typ: | Kuchynské drezy - nerezové drezy |
| Výrobce: | rea |
| Výška: | 210 |
| Kód výrobce: | ZLE-06414 |
| Varianta možností: | bez kuchynskej batérie |
| Otvor pro baterii: | 35 mm |
| Kompletný s umývadlom: | tesnenie, sifón so sitkom, upevňovacie háčiky, zaślepka |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 90 mm |
| Typ výpustě: | univerzálny, so sitkom |
| Typ sifonu: | drezový, s možnosťou pripojenia umývačky |
| Záruka: | 120 mesiacov na oceľovú konštrukciu, 24 mesiacov na ostatné prvky |
| EAN: | 5906366033315 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Rea je jedním z nejznámějších polských výrobců specializovaných na dodávky koupelnového sortimentu. Využívá více než 25 let zkušeností a znalostí současných trendů a nabízí produkty, které splňují i ty nejvyšší očekávání. Sortiment společnosti zahrnuje sprchové kabiny a dveře, vany a zástěny, sprchové vaničky, sprchové žlaby, sprchové panely, umyvadla, záchodové mísy a bidety, dešťové sprchy, vodovodní baterie a sprchové soupravy. Široká škála tvarů a povrchových úprav usnadňuje výběr z nich ideální varianta pro vaši koupelnu.

