Rea, Ocelové umyvadlo Joel BRUSH GOLD, ZLE-06411
Kód: ZLE-06411Detailní popis produktu
Dvoukomorový dřez Joel v provedení Brushed Gold je spojením moderního designu a praktičnosti. Vyroben z odolné nerezavějící oceli Aisi 304 o tloušťce 2 mm, vyznačuje se vysokou pevností a velkou pracovní plochou, která výrazně usnadní každodenní práci v kuchyni. Teplý zlatý odstín představuje elegantní, ale univerzální detail vybavení. Dvě velké komory – poskytují dostatek místa a usnadňují mytí i těch největších hrnců, pánví nebo pečicích plechů. armatury a usnadňuje udržování pořádku. Sladěné odtoky - dvě sítka v barvě Brushed Gold tvoří ucelený a estetický celek se zbytkem dřezu. Jednoduché čištění - kartáčovaný povrch je hygienický a umožňuje rychlé odstranění každodenních nečistot. Zvolte kuchyňský dřez Joel Brushed Gold, pokud hledáte solidní osvědčí v každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2-komorové dřezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5906366033285 |
| Barva: | Zlatá matná |
| Délka: | 830 |
| Materiál: | Nerez AISI 304 |
| Počet komor: | 2 |
| Počet otvorov na batériu: | 1 |
| Série: | Rea Joel |
| Šířka: | 550 |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ: | Kuchynské drezy - nerezové drezy |
| Výrobce: | rea |
| Výška: | 225 |
| Kód výrobce: | ZLE-06411 |
| Varianta možností: | bez kuchynskej batérie |
| Otvor pro baterii: | 35 mm |
| Kompletný s umývadlom: | tesnenie, sifón so sitkom, upevňovacie háčiky, zaślepka |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 90 mm |
| Typ výpustě: | univerzálny, so sitkom |
| Typ sifonu: | drezový, s možnosťou pripojenia umývačky |
| Záruka: | 120 mesiacov na oceľovú konštrukciu, 24 mesiacov na ostatné prvky |
| EAN: | 5906366033285 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Rea je jedním z nejznámějších polských výrobců specializovaných na dodávky koupelnového sortimentu. Využívá více než 25 let zkušeností a znalostí současných trendů a nabízí produkty, které splňují i ty nejvyšší očekávání. Sortiment společnosti zahrnuje sprchové kabiny a dveře, vany a zástěny, sprchové vaničky, sprchové žlaby, sprchové panely, umyvadla, záchodové mísy a bidety, dešťové sprchy, vodovodní baterie a sprchové soupravy. Široká škála tvarů a povrchových úprav usnadňuje výběr z nich ideální varianta pro vaši koupelnu.

