Rea, Ocelové umyvadlo Joel BRUSH COPPER, ZLE-06412
Kód: ZLE-06412Detailní popis produktu
Dvoukomorový dřez Joel v provedení Brushed Copper je spojením moderního designu a praktickosti. Vyroben z odolné nerezavějící oceli Aisi 304 o tloušťce 2 mm, vyznačuje se vysokou pevností a velkou pracovní plochou, která výrazně usnadní každodenní práci v kuchyni. Dvě velké komory – poskytují dostatek místa a usnadňují mytí i těch největších hrnců, pánví nebo plechů na pečení. vůči korozi, mechanickému poškození a vysokým teplotám. Jeden otvor pro baterii - promyšlená konstrukce s jedním centrálním otvorem zjednodušuje montáž armatury a usnadňuje udržování pořádku. Sladěné odtoky - dvě sítka v barvě Brushed Copper tvoří ucelený a estetický celek se zbytkem dřezu. Jednoduché čištění nečistot. Zvolte kuchyňský dřez Joel Brushed Copper, pokud hledáte solidní zpracování, promyšlenou konstrukci a nadstandardní kapacitu, která se osvědčí v každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2-komorové dřezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5906366033278 |
| Barva: | měděná |
| Délka: | 830 |
| Materiál: | Nerez AISI 304 |
| Počet komor: | 2 |
| Počet otvorov na batériu: | 1 |
| Série: | Rea Joel |
| Šířka: | 550 |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ: | Kuchynské drezy - nerezové drezy |
| Výrobce: | rea |
| Výška: | 225 |
| Kód výrobce: | ZLE-06412 |
| Varianta možností: | bez kuchynskej batérie |
| Otvor pro baterii: | 35 mm |
| Kompletný s umývadlom: | tesnenie, sifón so sitkom, upevňovacie háčiky, zaślepka |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 90 mm |
| Typ výpustě: | univerzálny, so sitkom |
| Typ sifonu: | drezový, s možnosťou pripojenia umývačky |
| Záruka: | 120 mesiacov na oceľovú konštrukciu, 24 mesiacov na ostatné prvky |
| EAN: | 5906366033278 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Rea je jedním z nejznámějších polských výrobců specializovaných na dodávky koupelnového sortimentu. Využívá více než 25 let zkušeností a znalostí současných trendů a nabízí produkty, které splňují i ty nejvyšší očekávání. Sortiment společnosti zahrnuje sprchové kabiny a dveře, vany a zástěny, sprchové vaničky, sprchové žlaby, sprchové panely, umyvadla, záchodové mísy a bidety, dešťové sprchy, vodovodní baterie a sprchové soupravy. Široká škála tvarů a povrchových úprav usnadňuje výběr z nich ideální varianta pro vaši koupelnu.

