Rea, Nástěnné svítidlo LED 60CM APP1855-1W BLACK, OSW-66361
Kód: OSW-66361Detailní popis produktu
Moderní LED nástěnné svítidlo o délce 60 cm je elegantním návrhem do koupelny, předsíně, ložnice nebo nad zrcadlo. Štíhlá konstrukce v matném Black provedení v kombinaci s mléčným stínítkem zajišťuje estetický vzhled a rovnoměrně rozptýlené světlo. Jedná se o funkční svítidlo, které se dokonale hodí do moderních, minimalistických a elegantních interiérových aranžmá. Díky prodloužené formě se nástěnné svítidlo skvěle hodí jako pomocné a dekorativní osvětlení, které jemně podtrhuje charakter prostoru. Matný Black povrch dodává celku výrazný, moderní vzhled a jednoduchý, podélný tvar zajišťuje, že lampa dobře ladí s různými styly vybavení. Je to praktické a estetické řešení do interiérů, kde záleží na funkčnosti i na konzistentním designu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla a lampy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5906366030697 |
| Barva: | černá |
| Délka: | 600 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 75 |
| Typ: | Nástenné svietidlo |
| Výkon: | 9 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 50 |
| Kód výrobce: | OSW-66361 |
| Typ lampy: | APP1855-1W BLACK |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Světlost: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | Čierna |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Neutrálna |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| EAN: | 5906366030697 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
