Rea, Nástěnné svítidlo LED 40CM APP1848-1W GOLD, OSW-66360
Kód: OSW-66360Detailní popis produktu
Moderní LED nástěnné svítidlo o délce 40 cm je elegantním návrhem do koupelny, předsíně, ložnice nebo nad zrcadlo. Štíhlá konstrukce v Gold provedení v kombinaci s mléčným stínítkem zajišťuje estetický vzhled a rovnoměrně rozptýlené světlo. Jedná se o funkční svítidlo, které se dokonale hodí do moderních, minimalistických a elegantních interiérových aranžmá. Díky prodloužené formě se nástěnné svítidlo skvěle hodí jako pomocné a dekorativní osvětlení, které jemně podtrhuje charakter prostoru. Gold povrchová úprava dodává celku stylový, dekorativní vzhled a jednoduchý, podélný tvar zajišťuje, že lampa dobře ladí s různými styly vybavení. Je to praktické a estetické řešení do interiérů, kde záleží na funkčnosti i na konzistentním designu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5906366030628 |
| Barva: | Zlatá |
| Délka: | 400 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 75 |
| Typ: | Nástenné svietidlo |
| Výkon: | 6 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 50 |
| Kód výrobce: | OSW-66360 |
| Typ lampy: | APP1848-1W GOLD |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Světlost: | 0 - 500 lm |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Neutrálna |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| EAN: | 5906366030628 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
