Rea, NÁSTĚNNÉ LED SVÍTIDLO SWE072-W GOLD, OSW-30201
Kód: OSW-30201Detailní popis produktu
Elegantní nástěnná LED svítilna je ideálním osvětlením do interiérů ve stylu glamour, art deco a modern classic. Originální forma založená na třech skleněných prvcích připomínajících květiny dodává prostoru lehkost a skvěle se hodí jako dekorace do obývacího pokoje, ložnice či stylové chodby. Konstrukce je vyrobena z kovu v provedení Gold a skla. Rýhovaný povrch stínidel krásně rozptyluje světlo a vytváří na stěně efektní odlesky. Zlaté detaily uprostřed každého disku dodávají lampě šperkový charakter, díky čemuž okouzlí i během dne. Nástěnné svítidlo nabízí dva režimy svícení, které se mění pouhým klepnutím nástěnného vypínače. Integrovaný LED zdroj může vyzařovat útulnou teplou barvu 3000K nebo jasnou studenou barvu 6000K, což umožňuje snadno přizpůsobit světlo aktuálním potřebám a náladě. Jedná se o funkční a vysoce dekorativní osvětlení, které kombinuje odolné materiály a neotřelý design, čímž se stává výraznou ozdobou každého elegantního interiéru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5906366024085 |
| Barva: | Zlatá |
| Délka: | 380 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 180 |
| Typ: | Nástenné svietidlo |
| Výkon: | 12 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 130 |
| Kód výrobce: | OSW-30201 |
| Typ lampy: | SWE072-W GOLD |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Světlost: | 501 - 1000 lm |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Studená, Teplá |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| EAN: | 5906366024085 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
