Rea, Multifunkční ocelový dřez 10 v 1 REA Alonzo Černý, ZLE-06418
Kód: ZLE-06418Detailní popis produktu
Oceňte eleganci a moderní vzhled ve své kuchyni díky mimořádně pokročilému řešení, jakým je multifunkční inteligentní jednodřez Alonzo. Jedná se o profesionální nástroj, který změní vaše každodenní návyky spojením nejvyšší kvality s výjimečnou funkčností. Použití odolné nerezavějící oceli s inovativní nanovrstvou zajišťuje vynikající odolnost a usnadňuje každodenní čištění. Baterie s výsuvným výtokem – umožňuje velmi pohodlné mytí velkých nádob a přesné oplachování celé vany. Baterie na filtrovanou vodu – samostatný kohoutek zajišťuje stálý přístup k čerstvé pitné vodě a stará. rychle poradí s hrníčky a skleničkami a šetří váš čas i vodu. Dva vodopádové výtoky – kaskádový proud je ideálním řešením pro bezproblémové mytí zeleniny a ovoce. Inteligentní ovládací konzole – intuitivní přepínače a ovladače s digitálním displejem umožňují plnou kontrolu teploty a průtoku vody. jejímu nežádoucímu hromadění během mytí.Sada praktického příslušenství – nasazovací deska na krájení, dva nástavce (dodatečná vana a nádoba s odtokem) a dávkovač detergentu vytvářejí kompletní víceúrovňové pracoviště.Vyberte si kuchyňský dřez Alonzo a užívejte si absolutní komfort. Záruka kvality a pevná konstrukce z něj dělají nejlepší investici do pohodlí na dlouhá léta.Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1-komorové dřezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5906366037061 |
| Barva: | grafitová |
| Délka: | 750 |
| Materiál: | Nerez AISI 304 |
| Počet komor: | 1 |
| Série: | Rea Alonzo |
| Šířka: | 460 |
| Typ ramena: | Kuchynské drezy - nerezové drezy |
| Výrobce: | rea |
| Výška: | 195 |
| Kód výrobce: | ZLE-06418 |
| Otvor pro baterii: | 35 mm |
| Kompletný s umývadlom: | tesnenie, sifón so sitkom, upevňovacie háčiky, Kuchynská batéria, dávkovač pracieho prostriedku, zaślepka, drainer |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 90 mm |
| Typ výpustě: | s prepadovým otvorom, so sitkom |
| Typ sifonu: | drezový, s možnosťou pripojenia umývačky |
| Záruka: | 120 mesiacov na oceľovú konštrukciu, 24 mesiacov na ostatné prvky |
| EAN: | 5906366037061 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Rea je jedním z nejznámějších polských výrobců specializovaných na dodávky koupelnového sortimentu. Využívá více než 25 let zkušeností a znalostí současných trendů a nabízí produkty, které splňují i ty nejvyšší očekávání. Sortiment společnosti zahrnuje sprchové kabiny a dveře, vany a zástěny, sprchové vaničky, sprchové žlaby, sprchové panely, umyvadla, záchodové mísy a bidety, dešťové sprchy, vodovodní baterie a sprchové soupravy. Široká škála tvarů a povrchových úprav usnadňuje výběr z nich ideální varianta pro vaši koupelnu.

