Rea, Koupelnové nástěnné LED svítidlo SWE009-1W 73cm BRUSH GOLD, OSW-20108
Kód: OSW-20108Detailní popis produktu
Stylová nástěnná LED svítilna v provedení Brushed Gold je dokonalou kombinací moderního designu a elegantního charakteru. Minimalistická forma a saténový odstín zlata dělají z tohoto svítidla nejen praktický zdroj světla, ale také poutavý dekorativní prvek interiéru. Povrch v barvě Brushed Gold dodává nástěnnému svítidlu výjimečnou hloubku a luxusní vzhled. Jemně saténový povrch krásně odráží světlo, vytváří elegantní efekt a zdůrazňuje moderní charakter uspořádání. Brushed Gold se skvěle kombinuje s přírodním dřevem, bílou barvou, kamenem i černými doplňky, díky čemuž se svítidlo skvěle hodí do koupelen zařízených v moderním, loftovém, japandi, industriálním a modern classic stylu. Použité LED podsvícení zajišťuje komfortní a rovnoměrné světlo, ideální pro každodenní pečující činnosti u zrcadla. Technologie LED vyniká energetickou účinností, dlouhou životností a vysokým světelným výkonem, což se promítá do pohodlí při používání a moderního standardu osvětlení. Geometrická, minimalistická konstrukce zajišťuje, že nástěnné svítidlo vypadá skvěle namontované nad zrcadlem v koupelně a vytváří elegantní a funkční osvětlovací zónu. Je to ideální volba pro lidi, kteří oceňují moderní design, vysokou estetiku a módní úpravy interiérů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5906366023453 |
| Barva: | Zlatá matná |
| Délka: | 730 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 180 |
| Typ: | Nástenné svietidlo |
| Výkon: | 14 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 65 |
| Kód výrobce: | OSW-20108 |
| Typ lampy: | SWE009-1W 73cm |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Světlost: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | Brúsené zlato |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Neutrálna |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Energetická třída: | F |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| EAN: | 5906366023453 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
