Rea, Koupelnové nástěnné LED svítidlo SWE005-1W 58cm GOLD, OSW-20104
Kód: OSW-20104Detailní popis produktu
Moderní LED nástěnné svítidlo ve zlatém provedení s broušenou texturou je elegantní volbou pro lidi, kteří oceňují stylové a funkční osvětlení interiéru. Jednoduchý minimalistický tvar dokonale spojuje praktické vlastnosti s dekorativním charakterem a stává se estetickým doplňkem moderního prostoru. Zlaté provedení s broušenou texturou dodává lampě ušlechtilý a výrazný vzhled, přičemž do interiéru vnáší nádech elegance a jemného luxusu. Jemně zvýrazněná struktura povrchu krásně odráží světlo a zdůrazňuje moderní charakter svítidla. Tento typ povrchové úpravy krásně ladí se světlými povrchy, mramorem, dřevem, sklem a tmavšími doplňky, díky čemuž se svítidlo výborně hodí do interiérů zařízených ve stylu modern, glamour, modern classic, loft nebo minimalistickém stylu. Integrované LED osvětlení poskytuje rovnoměrné a komfortní světlo, které se skvěle hodí pro každodenní péči a praktické používání. LED technologie se navíc vyznačuje energetickou úsporností, dlouhou životností a pohodlím při každodenním používání, díky čemuž představuje nástěnné svítidlo praktické řešení pro moderní interiéry. Štíhlá geometrická konstrukce zajišťuje, že svítidlo vypadá skvěle namontované nad koupelnovým zrcadlem, ale stejně dobře může sloužit i jako doplňkové osvětlení v jiných místnostech. Je to ideální volba pro ty, kdo hledají lampu spojující moderní estetiku, elegantní vzhled a funkčnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5906366023415 |
| Barva: | Zlatá |
| Délka: | 580 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 180 |
| Typ: | Nástenné svietidlo |
| Výkon: | 11 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 65 |
| Kód výrobce: | OSW-20104 |
| Typ lampy: | SWE005-1W |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Světlost: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Neutrálna |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Energetická třída: | F |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| EAN: | 5906366023415 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
