Rea, Koupelnové nástěnné LED svítidlo SWE001-1W 43cm CHROME, OSW-20100
Kód: OSW-20100Detailní popis produktu
Moderní LED nástěnné svítidlo v chromovaném provedení je elegantní volbou pro lidi, kteří oceňují stylové a funkční osvětlení interiéru. Jednoduchý minimalistický tvar dokonale spojuje praktické vlastnosti s dekorativním charakterem a stává se estetickým doplňkem moderního prostoru. Chromované provedení dodává lampě moderní a výrazný vzhled a jemně zdůrazňuje její elegantní charakter. Hladký, lesklý povrch efektně odráží světlo, díky čemuž působí svítidlo lehce a stylově. Tento typ povrchové úpravy krásně ladí s bílou barvou, sklem, mramorem, betonem a černými doplňky, díky čemuž se svítidlo výborně hodí do moderních, minimalistických, loftových a industriálních interiérů i moderních koupelen. Integrované LED osvětlení poskytuje rovnoměrné a komfortní světlo, které se skvěle hodí pro každodenní péči a praktické používání. LED technologie se navíc vyznačuje energetickou úsporností, dlouhou životností a pohodlím při každodenním používání, díky čemuž představuje nástěnné svítidlo praktické řešení pro moderní interiéry. Štíhlá geometrická konstrukce zajišťuje, že svítidlo vypadá skvěle namontované nad koupelnovým zrcadlem, ale stejně dobře může sloužit i jako doplňkové osvětlení v jiných místnostech. Je to ideální volba pro ty, kdo hledají lampu spojující moderní estetiku, elegantní vzhled a funkčnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5906366023378 |
| Barva: | chromová |
| Délka: | 430 |
| Série: | Toolight |
| Šířka: | 180 |
| Typ: | Nástenné svietidlo |
| Výkon: | 8 |
| Výrobce: | Toolight |
| Výška: | 65 |
| Kód výrobce: | OSW-20100 |
| Typ lampy: | SWE001-1W |
| Typ svítidla: | Nástěnné |
| Světlost: | 501 - 1000 lm |
| Počet světelných bodú: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | Neutrálna |
| Farba svetla (K): | 4000K |
| Včetně zdroje světla: | Ano |
| Energetická třída: | E |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| EAN: | 5906366023378 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
