Mexen X-Wall-P, podomítkový držák toaletního papíru, měděná matná, 19C3
Kód: 19C3Detailní popis produktu

Mexen X-Wall-P — držák toaletního papíru
Mexen X-Wall-P je držák toaletního papíru, v barvě měděná matná, určený k zabudování do zdi.
Materiál: nerezavějící ocel, odolný vůči korozi a matnění při běžném domácím používání.
Zabudování do zdi
Doplněk je určen k podomítkové montáži - zabudovává se do zdi ještě ve fázi stavebních prací. V hotové koupelně nezasahuje do prostoru, hodí se zejména do menších koupelen a moderních minimalistických interiérů.


Detail zpracování
Povrchová úprava je rovnoměrná po celé ploše – bez přechodů v lesku ani matnosti. Hrany jsou zaoblené, bez ostrých přechodů.
Detail zpracování
Povrchová úprava je rovnoměrná po celé ploše – bez přechodů v lesku ani matnosti. Hrany jsou zaoblené, bez ostrých přechodů.


Detail zpracování
Povrchová úprava je rovnoměrná po celé ploše – bez přechodů v lesku ani matnosti. Hrany jsou zaoblené, bez ostrých přechodů.
Detail zpracování
Povrchová úprava je rovnoměrná po celé ploše – bez přechodů v lesku ani matnosti. Hrany jsou zaoblené, bez ostrých přechodů.

Parametry
| Značka | Mexen |
| Série | Mexen X-Wall-P |
| Kód | 19C3 |
| Typ | Držák toaletního papíru |
| Barva | Měděná matná |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Tvar | Čtvereční |
| Šířka | 162 mm |
| Montáž | Pod omítku |
| EAN | 5905315990792 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové držáky a zásobníky WC papíru |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5905315990792 |
| Barva: | Medená matná |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Montáž: | Pod omietku |
| Série: | Mexen X-Wall-P |
| Šířka: | 162 |
| Tvar: | Čtvercový |
| Výrobce: | Mexen |
| S krytom: | Nie |
| Typ: | Kúpeľňové doplnky - nástenné |
| Vzdialenosť od steny: | 9,2 cm |
| Zodpovedný výrobca: | Mexen |
| EAN: | 5905315990792 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

DESIGN - MODERITA - VŠESTRANNOST
Jsme nová polská značka specializující se na design a výrobu koupelnových a toaletních zařízení. I když fungujeme krátce, naše armatury si už všimli a ocenili lidé, kteří hledají moderní a komplexní řešení. Je pro nás důležité, aby produkty, které navrhujeme, šili na míru očekáváním zákazníků a odpovídaly standardům moderního trhu. Pozorně nasloucháme aktuálním potřebám zájemců o naši nabídku a na základě toho vytváříme koupelnové vybavení Mexen. Zaměřujeme se na design, modernost a všestrannost. Co to znamená v praxi?
MÓDNÍ VYBAVENÍ KOUPELNY
Podle našeho názoru jsou dokonalým vybavením ty, které zdobí koupelnu a umožňují její mnohostranné uspořádání. Naše nabídka zahrnuje sprchové kouty, sprchové sety, sprchové vaničky, vodovodní baterie, koupelnovou keramiku, vany, podomítkové rámy, lineární odtoky, sifony a mnohem více. Všechny tyto produkty byly navrženy designéry, kteří znají nejnovější trendy a jsou vyráběny s důrazem na nejmenší detaily. Umožní vám zdobit interiér chutí, bez ohledu na to, zda dáváte přednost klasickému stylu nebo si vybíráte moderní formy. Široký výběr modelů a možnost jejich přizpůsobení individuálním potřebám usnadňují uspořádání koupelny vašich snů s námi.
VYSOKÁ KVALITA MONTÁŽE
Pro výrobu našich armatur používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, jako jsou mimořádně silné a poškozené tvrzené sklo pokryté ochranným povlakem sanitární keramika, kovy odolné proti korozi a vysoce kvalitní materiály. Zaměřujeme se na moderní řešení, díky kterým naše kování nejen vypadají esteticky a vyznačují se odolností, ale jsou i maximálně funkční. Naše skryté rámy zaručují správnou činnost sanitárních zařízení po mnoho let, toalety jsou vybaveny tichými a tichými deskami, zatímco sprchové kabiny a vany poskytují nejvyšší komfort koupání díky jejich ergonomickému designu a vybavení charakteristickému pro jednotlivé modely.
ATRAKTIVNÍ CENY
Naším cílem je oslovit všechny zákazníky, kteří si chtějí koupit moderní, funkční a stylové kování, takže dbáme na to, abychom jim při zachování nejvyšší kvality nabízeli levné nabídky. Koupelnové vybavení Mexen je univerzální, protože je cenově dostupné a tedy dostupné pro všechny zákazníky, ale také kvůli svému designu. Navrhujeme armatury s přihlédnutím na současné trendy a nápady v oblasti interiérového designu, které jsou mezi zákazníky nejoblíbenější, ale nezapomínáme na to, že koupelnové armatury se kupují roky. Proto vyvážíme módní design s osvědčenými klasickými řešeními, čímž získáme tvarovky, které vypadají stejně elegantně během celého jejich používání. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou!

