Mexen Rivon-C, rohová polička, chromová, 70A8525-00
Kód: 70A8525-00Detailní popis produktu

Mexen Rivon-C — rohová polička
Mexen Rivon-C je rohová polička, v barvě chromová.
Materiál: Nerezová ocel AISI 304 + plast.
Pevné kotvení do zdi
Instalace se provádí vrtáním do zdi – v balení jsou šrouby a hmoždinky pro standardní zděné stěny. Pro sádrokarton použijte speciální hmoždinky podle nosnosti.

Parametry
| Značka | Mexen |
| Série | Mexen Rivon-C |
| Kód | 70A8525-00 |
| Typ | Rohová polička |
| Barva | Chromová |
| Materiál | Nerezová ocel AISI 304 + plast |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 65 mm |
| Montáž | Vrtáním |
| EAN | 5905315740441 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové nástěnné poličky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5905315740441 |
| Barva: | chromová |
| Materiál: | plast, kov |
| Montáž: | Vŕtaním |
| Série: | Mexen Rivon-C |
| Šířka: | 215 |
| Výrobce: | Mexen |
| Výška: | 65 |
| Typ: | Rohový |
| Počet poličiek: | 1 |
| Zodpovedný výrobca: | Mexen |
| EAN: | 5905315740441 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

DESIGN - MODERITA - VŠESTRANNOST
Jsme nová polská značka specializující se na design a výrobu koupelnových a toaletních zařízení. I když fungujeme krátce, naše armatury si už všimli a ocenili lidé, kteří hledají moderní a komplexní řešení. Je pro nás důležité, aby produkty, které navrhujeme, šili na míru očekáváním zákazníků a odpovídaly standardům moderního trhu. Pozorně nasloucháme aktuálním potřebám zájemců o naši nabídku a na základě toho vytváříme koupelnové vybavení Mexen. Zaměřujeme se na design, modernost a všestrannost. Co to znamená v praxi?
MÓDNÍ VYBAVENÍ KOUPELNY
Podle našeho názoru jsou dokonalým vybavením ty, které zdobí koupelnu a umožňují její mnohostranné uspořádání. Naše nabídka zahrnuje sprchové kouty, sprchové sety, sprchové vaničky, vodovodní baterie, koupelnovou keramiku, vany, podomítkové rámy, lineární odtoky, sifony a mnohem více. Všechny tyto produkty byly navrženy designéry, kteří znají nejnovější trendy a jsou vyráběny s důrazem na nejmenší detaily. Umožní vám zdobit interiér chutí, bez ohledu na to, zda dáváte přednost klasickému stylu nebo si vybíráte moderní formy. Široký výběr modelů a možnost jejich přizpůsobení individuálním potřebám usnadňují uspořádání koupelny vašich snů s námi.
VYSOKÁ KVALITA MONTÁŽE
Pro výrobu našich armatur používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, jako jsou mimořádně silné a poškozené tvrzené sklo pokryté ochranným povlakem sanitární keramika, kovy odolné proti korozi a vysoce kvalitní materiály. Zaměřujeme se na moderní řešení, díky kterým naše kování nejen vypadají esteticky a vyznačují se odolností, ale jsou i maximálně funkční. Naše skryté rámy zaručují správnou činnost sanitárních zařízení po mnoho let, toalety jsou vybaveny tichými a tichými deskami, zatímco sprchové kabiny a vany poskytují nejvyšší komfort koupání díky jejich ergonomickému designu a vybavení charakteristickému pro jednotlivé modely.
ATRAKTIVNÍ CENY
Naším cílem je oslovit všechny zákazníky, kteří si chtějí koupit moderní, funkční a stylové kování, takže dbáme na to, abychom jim při zachování nejvyšší kvality nabízeli levné nabídky. Koupelnové vybavení Mexen je univerzální, protože je cenově dostupné a tedy dostupné pro všechny zákazníky, ale také kvůli svému designu. Navrhujeme armatury s přihlédnutím na současné trendy a nápady v oblasti interiérového designu, které jsou mezi zákazníky nejoblíbenější, ale nezapomínáme na to, že koupelnové armatury se kupují roky. Proto vyvážíme módní design s osvědčenými klasickými řešeními, čímž získáme tvarovky, které vypadají stejně elegantně během celého jejich používání. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou!

