Mexen Pino, elektrické topné těleso s věšáky na ručníky 1405x242 mm, 200 W, černá, W301-1405-242-00-70
Kód: W301-1405-242-00-70
Neohodnoceno
mexen pino grzejnik elektryczny z wieszakami na reczniki 1405 x 242 mm 200 w czarny w301 1405 242 00 70
1-2 týdny
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
  • Výrobce: Mexen
  • Série: Pino
  • Kód produktu: W301-1405-242-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1405 mm
  • Šířka: 242 mm
  • Hloubka: 42 mm
  • Barva: Černá RAL 9005
  • Materiál: ocel
  • Topný výkon: 200 W
  • Počet topných tyčí: 3
  • Počet věšáků na ručníky: 6
  • Délka napájecího kabelu: 1,6 m
  • Provozní napětí: 230V/50 Hz
  • Třída těsnění: IP24
  • Dotykové ovládání pomocí LED displeje
  • Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu tělesa
  • Vysoce kvalitní, odolný, nerezavějící nátěr
  • Obsahuje: závěsy, montážní soupravu a záslepky
Možnosti vytápění:
  • Sensitive   umožňuje nastavit teplotu mezi 30°C a 60°C
  • Inteligentní   možnost nastavení týdenního harmonogramu ohřívače
Doplňkové parametry
Kategorie: Elektrické topení a sušáky ručníků
Hmotnost: 8 kg
EAN: 5905315068934
Barva: černá
Hloubka: 42
Materiál: ocel
Montáž: Nástenná
Série: Mexen Pino
Šířka: 242
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon: 200
Výrobce: Mexen
Výška: 1405
Typ: Elektrický
Vykurovací výkon: 200 W