Mexen Oregon, topné těleso 1800 x 480 mm, 805 W, černá, W202-1800-490-00-70
Kód: W202-1800-490-00-70
Neohodnoceno
mexen oregon grzejnik dekoracyjny 1800 x 480 mm 805 w czarny w202 1800 490 00 70
Skladem u dodavatele (9 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
  • Výrobce: Mexen
  • Série: Oregon
  • Kód produktu: W202-1800-490-00-70
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šířka: 480 mm
  • Hloubka: 55 mm
  • Rozteče mezi připojeními: 48 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
  • Barva: černá RAL 9005
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 20,90 kg
  • Reakce na oheň: A1
  • Provozní teplota: max. 95 °C
  • Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
  • Topný výkon: 75/65/20 °C - 805 W
  • Připojení:
  • - 2xG 1/2" středové
  • - 4xG 1/2" nahoru a dolů vpravo nebo vlevo
  • Možnost montáže topné tyče
  • Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
  • Včetně: závěsů, montážní soupravy, zátek a odvzdušňovače
Doplňkové parametry
Kategorie: Radiátory
Hmotnost: 20.9 kg
EAN: 5905315051776
Barva: černá
Hloubka: 55
Materiál: ocel
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Rozteč: 50, 480, 1760
Série: Mexen Oregon
Šířka: 480
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon: 805
Výrobce: Mexen
Výška: 1800
Typ: Dekoračný
Vykurovací výkon: 805 W