Mexen Mars, topné těleso 1800 x 500 mm, 814 W, bílá, W110-1800-500-00-20
Kód: W110-1800-500-00-20
Neohodnoceno
mexen mars grzejnik lazienkowy 1800 x 500 mm 814 w bialy w110 1800 500 00 20
7 týdnů
Můžeme doručit do:
Položka byla vyprodána…
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1800 mm
  • Šířka: 500 mm
  • Hloubka: 30 mm
  • Rozteč připojení: 450 mm (na stranách) nebo 50 mm (středové)   / možnost volby
  • Vzdálenost do zdi:   90 mm
  • Barva:   bílá RAL 9016
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 12,44 kg
  • Reakce na oheň: A1
  • Pracovní teplota: max. 95 °C
  • Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
  • Možnost vytápění: ústřední vytápění, elektrické vytápění tyčí, kombinované vytápění
  • Topný výkon: 75/65/20 °C - 814 W
Kategorie: Radiátory
Hmotnost: 12.44 kg
EAN: 5905315050243
Série: Mexen Mars
Šířka: 500
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon: 814
Výrobce: Mexen
Výška: 1800
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 814 W