Mexen Mars, topné těleso 1500 x 600 mm, 729 W, bílá, W110-1500-600-00-20
Kód: W110-1500-600-00-20
Neohodnoceno
mexen mars grzejnik lazienkowy 1500 x 600 mm 729 w bialy w110 1500 600 00 20
1-2 týdny
Položka byla vyprodána…
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1500 mm
  • Šířka: 600 mm
  • Hloubka: 30 mm
  • Rozteč připojení: 550 mm (na stranách) nebo 50 mm (středové)   / možnost volby
  • Vzdálenost do zdi:   90 mm
  • Barva:   bílá RAL 9016
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 11,10 kg
  • Reakce na oheň: A1
  • Pracovní teplota: max. 95 °C
  • Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
  • Možnost vytápění: ústřední vytápění, elektrické vytápění tyčí, kombinované vytápění
  • Topný výkon: 75/65/20 °C - 729 W
Kategorie: Radiátory
Hmotnost: 11.1 kg
EAN: 5905315050229
Série: Mexen Mars
Šířka: 600
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon: 729
Výrobce: Mexen
Výška: 1500
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 729 W