Mexen Mars, topné těleso 1500 x 500 mm, 626 W, bílá, W110-1500-500-00-20
Kód: W110-1500-500-00-20
Neohodnoceno
mexen mars grzejnik lazienkowy 1500 x 500 mm 626 w bialy w110 1500 500 00 20
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
logomexen1
Technické údaje:
  • Výška: 1500 mm
  • Šířka: 500 mm
  • Hloubka: 30 mm
  • Rozteč připojení: 450 mm (na stranách) nebo 50 mm (středové)   / možnost volby
  • Vzdálenost do zdi:   90 mm
  • Barva:   bílá RAL 9016
  • Materiál: ocel
  • Hmotnost: 9,75 kg
  • Reakce na oheň: A1
  • Pracovní teplota: max. 95 °C
  • Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
  • Možnost vytápění: ústřední vytápění, elektrické vytápění tyčí, kombinované vytápění
  • Topný výkon: 75/65/20 °C - 626 W
  • Připojení: 2 x G ½″ středové, 4 x G ½″ nahoru a dolů vpravo nebo vlevo
  • Možnost instalace elektrické topné tyče
  • Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
  • Souprava obsahuje:   montážní konzoly pro uchycení na zeď, záslepky a odvzdušňovací ventil
  • Poznámka: připojovací ventily nejsou součástí balení, lze je dokoupit v našem obchodě
Doplňkové parametry
Kategorie: Radiátory
Hmotnost: 9.75 kg
EAN: 5905315050205
Barva: bílá
Hloubka: 30
Materiál: ocel
Montáž: univerzálna (ľavá alebo pravá)
Rozteč: 50, 450
Série: Mexen Mars
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šířka: 500
Typ: Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Výkon: 626
Výrobce: Mexen
Výška: 1500
Typ: Rebríkový
Vykurovací výkon: 626 W