Mexen Loop, nástěnný WC kartáč, černá matná, 70A71095-70
Kód: 70A71095-70Detailní popis produktu

Mexen Loop — WC kartáč
Mexen Loop je wc kartáč, v barvě černá matná.
Materiál: nerezavějící ocel + sklo, odolný vůči korozi a matnění při běžném domácím používání.
Pevné kotvení do zdi
Instalace se provádí vrtáním do zdi – v balení jsou šrouby a hmoždinky pro standardní zděné stěny. Pro sádrokarton použijte speciální hmoždinky podle nosnosti.

Parametry
| Značka | Mexen |
| Série | Mexen Loop |
| Kód | 70A71095-70 |
| Typ | WC kartáč |
| Barva | Černá matná |
| Materiál | Nerezová ocel + sklo |
| Tvar | Kulatý |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 655 mm |
| Montáž | K postavení |
| EAN | 5905315737649 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kartáče |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5905315737649 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | sklo, kov |
| Montáž: | Na postavenie |
| Série: | Mexen Loop |
| Šířka: | 240 |
| Tvar: | Kulatý |
| Výrobce: | Mexen |
| Výška: | 655 |
| Typ: | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poháre na kefky |
| Zodpovedný výrobca: | Mexen |
| EAN: | 5905315737649 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

DESIGN - MODERITA - VŠESTRANNOST
Jsme nová polská značka specializující se na design a výrobu koupelnových a toaletních zařízení. I když fungujeme krátce, naše armatury si už všimli a ocenili lidé, kteří hledají moderní a komplexní řešení. Je pro nás důležité, aby produkty, které navrhujeme, šili na míru očekáváním zákazníků a odpovídaly standardům moderního trhu. Pozorně nasloucháme aktuálním potřebám zájemců o naši nabídku a na základě toho vytváříme koupelnové vybavení Mexen. Zaměřujeme se na design, modernost a všestrannost. Co to znamená v praxi?
MÓDNÍ VYBAVENÍ KOUPELNY
Podle našeho názoru jsou dokonalým vybavením ty, které zdobí koupelnu a umožňují její mnohostranné uspořádání. Naše nabídka zahrnuje sprchové kouty, sprchové sety, sprchové vaničky, vodovodní baterie, koupelnovou keramiku, vany, podomítkové rámy, lineární odtoky, sifony a mnohem více. Všechny tyto produkty byly navrženy designéry, kteří znají nejnovější trendy a jsou vyráběny s důrazem na nejmenší detaily. Umožní vám zdobit interiér chutí, bez ohledu na to, zda dáváte přednost klasickému stylu nebo si vybíráte moderní formy. Široký výběr modelů a možnost jejich přizpůsobení individuálním potřebám usnadňují uspořádání koupelny vašich snů s námi.
VYSOKÁ KVALITA MONTÁŽE
Pro výrobu našich armatur používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, jako jsou mimořádně silné a poškozené tvrzené sklo pokryté ochranným povlakem sanitární keramika, kovy odolné proti korozi a vysoce kvalitní materiály. Zaměřujeme se na moderní řešení, díky kterým naše kování nejen vypadají esteticky a vyznačují se odolností, ale jsou i maximálně funkční. Naše skryté rámy zaručují správnou činnost sanitárních zařízení po mnoho let, toalety jsou vybaveny tichými a tichými deskami, zatímco sprchové kabiny a vany poskytují nejvyšší komfort koupání díky jejich ergonomickému designu a vybavení charakteristickému pro jednotlivé modely.
ATRAKTIVNÍ CENY
Naším cílem je oslovit všechny zákazníky, kteří si chtějí koupit moderní, funkční a stylové kování, takže dbáme na to, abychom jim při zachování nejvyšší kvality nabízeli levné nabídky. Koupelnové vybavení Mexen je univerzální, protože je cenově dostupné a tedy dostupné pro všechny zákazníky, ale také kvůli svému designu. Navrhujeme armatury s přihlédnutím na současné trendy a nápady v oblasti interiérového designu, které jsou mezi zákazníky nejoblíbenější, ale nezapomínáme na to, že koupelnové armatury se kupují roky. Proto vyvážíme módní design s osvědčenými klasickými řešeními, čímž získáme tvarovky, které vypadají stejně elegantně během celého jejich používání. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou!

