Mexen Lam-F, akustické stěnové lamely 275 × 30 cm, plstěný podklad 8 mm, technická dýha, ořech lněný, S105-275307-3015-015
Kód: S105-275307-3015-015
  • Šířka: 30 cm
  • Tloušťka: 2,3 cm
  • Tloušťka podkladu: 8 mm
  • Tloušťka jedné lamely: 15 mm
  • Šířka jedné lamely: 30 mm
  • Rozestup mezi lamelami: 20 mm