Mexen Lam-B, akustické stěnové lamely 275 × 30 cm, HDF deska 4 mm, technická dýha, ořech přírodní, S100-275307-3015-016
Kód: S100-275307-3015-016
Neohodnoceno
Skladem u dodavatele (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Specifikace produktu:
  • Délka: 275 cm
  • Šířka: 30 cm
  • Tloušťka: 2 cm
  • Tloušťka podkladu: 4 mm
  • Tloušťka jedné lamely: 16 mm
  • Šířka jedné lamely: 30 mm
  • Odstup mezi lamelami: 20 mm