Mexen Lam-B, akustické stěnové lamely 275 × 30 cm, HDF deska 4 mm, technická dýha, eben královský, S100-275307-3015-020
Kód: S100-275307-3015-020
  • Šířka: 30 cm
  • Tloušťka: 2 cm
  • Tloušťka podkladu: 4 mm
  • Tloušťka jednoho lamelu: 16 mm
  • Šířka jednoho lamelu: 30 mm
  • Odstup mezi lamelami: 20 mm