Mexen Hygiene CVH30, panelový radiátor 400 x 1100 mm, spodní připojení, 1206 W, černá, W630H-040-110-70
Kód: W630H-040-110-70
Neohodnoceno
mexen cvh30 hygiene grzejnik plytowy 400 x 1100 mm podlaczenie dolne 1206 w czarny w630h 040 110 70
9 týdnů
Můžeme doručit do:
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické údaje:
Výška (Y): 400 mm
Šířka (X): 1100 mm
Hloubka: 164 mm
Vzdálenost mezi přípojkami: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 5 cm: 33,3 mm
Barva: černá RAL 9005
Materiál: ocel
Provozní teplota: Max. 110 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 630 W
- 75/65/20 °C 1206 W
- 90/70/20 °C 1520 W
Připojení:
- 2xG ½″ vpravo dole
- 4xG ½″ z boku
Vysoce kvalitní, dlouhotrvající nátěr - DIN 99500
Vhodný do místností s vyššími hygienickými normami
Montážní konzole, instalační sada, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka jsou součástí dodávky
Na fotografiích je zobrazen radiátor o rozměrech 600 x 1200 mm.